6 червня – День журналіста!

Дата: 05.06.2020 11:18

Шановні журналісти! Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Історично склалось так, що ви – четверта влада і обрану вами професію називають так небезпідставно. Саме ви професійно та неупереджено творите історію сьогодення, щодня робите вагомий внесок у формування громадської думки, сприяєте розбудові нашої держави.

Тому, в цей день дуже хочеться сказати вам щире «Дякую!» за те, що обрали тернистий шлях, на якому зустрічаються безсонні ночі, невдячні люди, людський біль і величезні розчарування. Але з іншого боку цей шлях неймовірно цікавий, адже на ньому обов'язково будуть щирі вчинки, великі радості, приємні зустрічі та добрі серця.

Хочемо щиро побажати успіхів у творчому пошуку, нових цікавих ідей, нехай ваші публікації завжди будуть актуальними, гострими, правдивими, а робота завжди приносить задоволення!

З повагою,

голова Коростенської районної