Юрій Тарасюк привітав журналістів з нагоди професійного свята

Дата: 05.06.2020 12:11

Напередодні Дня журналіста України голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк привітав журналістів Коростенщини з професійним святом та вручив грамоти і подяки від імені Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради.

"Професія журналіста надзвичайно важлива та непроста. Саме вони знаходяться на передовій всіх подій, доносять до людей велику кількість важливої, актуальної інформації, викладають не тільки фактажі, але й розповідають про долі людей, їх життя, їх щоденні турботи", - відзначив Юрій Тарасюк та подякував журналістам за їх працю, наполегливість, допитливість та розуміння!

Підсумовуючи зустріч, очільник району щиро побажав журналістам творчих успіхів і всього найкращого!