Сьогодні на комісії ТЕБ та НС розглянуть питання щодо посилення карантинних заходів на Житомирщині

Дата: 05.06.2020 12:24

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко сьогодні, 5 червня, під час онлайн-брифінгу щодо ситуації з коронавірусною інфекцією на території області.

«Сьогодні проведемо засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій буду ініціювати посилення карантинних заходів та неперехід Житомирщини на черговий етап послаблення карантину», – сказав Віталій Бунечко.

Також він додав, що на засіданні комісії ТЕБ та НС будуть розглядати питання про:

– неможливість поки відкриття ресторанів на території області;

– проведення богослужінь за умови дотримання жорстких карантинних заходів;

– перевірку пасажирських перевезень працівниками Нацполіції на предмет дотримання карантинних обмежень;

– перевірку ринків та магазинів щодо виконання всіх карантинних заходів.

«Послаблення та безпечність наразі демонструє такі результати, що захворюваність на коронавірус в регіоні зросла. Закликаю всіх жителів області дотримуватися жорстких карантинних норм. Адаптивний карантин – це послаблення, а не ігнорування обмежувальних заходів», – наголосив Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що станом на 9.30 5 червня 2020 року на Житомирщині зафіксовано 865 випадків COVID-19.