Змінити сферу діяльності після 40-ка років – вихід з комфортної зони чи сучасний тренд?

Дата: 05.06.2020 15:58

Життя у 40 не закінчується, а лише починається - оптимістично стверджують психологи та деякі люди, які переступили цей віковий бар'єр. Проте насправді іноді саме після 40-45 не так вже й легко почати усе «з нуля», а особливо знайти нову роботу. Навіть, якщо у вас за плечима чималий багаж досвіду.

Компанії, які встановлюють вікові обмеження, по суті, позбавляють себе можливості працювати з досвідченими, емоційно зрілими людьми. Але втішає, коли бачиш, що роботодавці сьогодні все частіше беруть працівників зрілого віку. Тетяна Нікончук свій професійний шлях пов'язала з АТ «Укрпошта». Працювала там багато років поспіль, але життя внесло свої корективи, вона звільнилась. Звернулась до центру зайнятості за допомогою. Жінка потребувала психологічної підтримки, то ж записалась на заняття клубу «Успішна жінка». Тетяна була активною учасницею, намагалась перемагати свої страхи, і виявляла бажання до саморозвитку. Її зусилля принесли результат – вона працевлаштувалась продавцем-консультантом у приватне підприємство «Зелений сад». То ж з гордістю тепер говорить : «Я освоюю нову професію!»