Коростенське відділення АТ «Житомиргаз» повідомляє про тимчасову зупинку постачання природного газу

Дата: 10.06.2020 10:10

Згідно виконання програми ремонтів та технічного обслуговування ТОВ «Оператор ГТС України» та погодженого плану графіку виведення ГРС Рівненського ПМ Рівненського ЛВУМГ з експлуатація для проведення ремонтно-профілактичних робіт з обов’язковою зупинкою ГРС у 2020 р. згідно НПАОП 60.3-1.01.10 «Правила безпечної експлуатації магістральних газопроводів»(п.1.12 розділу VІІ. ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ СТАНЦІЇ) для проведення ремонтно-профілактичних робіт (ревізія запірної та регулюючої арматури, в т.ч. на байпасній лінії ГРС, а також вхідних і вихідних ізолюючих фланців), Коростенське відділення АТ «Житомиргаз» повідомляє про тимчасову зупинку:

ГРС Десятини з 9.00 год. до 17.00 год. – 17.06.2020 р.

ГРС Коростень з 9.00 год. до 17.00 год. – 18.06.2020 р.

ГРС Ігнатпіль з 9.00 год. до 17.00 год. – 24.06.2020 р.

ГРС Ходаки з 9.00 год. до 17.00 год. – 25.06.2020 р.

Під час проведення робіт можливі коливання тиску на виході з ГРС, тому можливі перебої в постачанні природного газу.

Селищні ради, підприємства та населення також повідомляються про необхідність переходу на альтернативне паливо та припинення споживання природного газу.

В.о. головного інженера

Коростенського відділення АТ «Житомиргаз»

В.С. Микитенко