До уваги авторів Житомирщини! Розпочато прийом заявок на випуск соціально значущої літератури

Дата: 10.06.2020 12:41

З 5 червня стартував прийом заявок від місцевих авторів на випуск соціально значущої літератури за кошти обласного бюджету.

Про це повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Для того, щоб подати книжковий проект, автор має заповнити лист-заявку, до якої додається електронний і роздрукований варіант відредагованого та зверстаного твору і рецензії на нього.

Не приймаються пропозиції на випуск офіційних, нормативно-практичних, рекламних творів, навчальних посібників, а також перевидань та багатотомних видань.

На основі критеріїв на соціальну значущість рада обирає книги, які будуть друкуватись за кошти обласного бюджету.

Аналіз заявок на соціальну значущість даної літератури здійснюється за такими критеріями:.

• видання до знаменних та пам’ятних дат;
  • на виконання актів Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України;
  • актуальність і новизна теми в контексті сучасних проблем українського державотворення та історії України;
  • сприяння у розвитку багатонаціональної культури України, зміцнення духовності і моралі українського народу;
  • збагачення суспільства національними та загальнолюдськими надбаннями в економічній, політичній, духовній та інших сферах;
  • висвітлення життя та діяльності видатних постатей Житомирщини в українській історії, культурі, науці;
  • глибокий та об’єктивний аналіз історії Житомирщини, усіх її сфер життя, краєзнавчі дослідження;
  • сприяння у розвитку підростаючого покоління та вихованні у дітей любові до Батьківщини, її народу, мови, традицій, культури тощо..

Проєкти від місцевих авторів приймає Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА до 6 липня 2020 року за адресою: 10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 66.