Засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

Дата: 10.06.2020 15:29

Сьогодні об 11.00 год. відбулось засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству в режимі онлайн.

В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Артем Майданик, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лілія Ситнік, начальник відділу сімейної та гендерної політики управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Авраменко, головний спеціаліст відділу сімейної та гендерної політики управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Віта Єрещенко.

На засіданні обговорювались питання:

1. Стан реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в області.

2. Організація роботи з протидії торгівлі людьми.

3. Реалізація гендерної політики в області.