Увага! Змінено назву управління праці та соціального захисту населення Коростенської РДА

Дата: 11.06.2020 09:03

Управління праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області повідомляє про зміну назви на «управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області» (скорочена назва УСП Коростенської РДА) відповідно до розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02.06.2020 № 104 «Про затвердження Положення про управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області» та виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань виданої 10.06.2020 року.

Місцезнаходження юридичної особи: 11500, Житомирська область, місто Коростень, вул.Франка, будинок 5.

Лілія Ситнік,

начальник УСП Коростенської РДА