Працівники Коростенського районного центру соціальних служб взяли участь у вебінарі Міністерства соціальної політики України

Дата: 11.06.2020 12:05

11 червня працівники Коростенського районного центу соціальних служб взяли участь у вебінарі №4 із серії «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19» на тему: «Послуга патронату: переваги та кроки запровадження», на якому розглядались наступні питання:

• унікальність, актуальність та переваги запровадження послуги патронату;
  • алгоритм організації та надання послуги патронату над дитиною на рівні громади;
  • патронат як складова забезпечення прав дитини та соціальної підтримки сімей з дітьми;
  • де і як шукати кандидатів у патронатні вихователі.

Фото без опису???????

Спікери вебінару:

• Руслан Колбаса, генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики
  • Лариса Стрига, старший фахівець із соціальної роботи Партнерства «Кожній дитині»
  • Ірина Грищенко, заступник голови Білозірської сільської ОТГ Черкаської області
  • Ольга Павлик, експерт із розвитку соціальних послуг проєкту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області»
  • Юлія Тарасенко, патронатний вихователь Обухівської міської ОТГ Київської області.