Всеукраїнський конкурс плаката "Я - Україна!"

Дата: 11.06.2020 12:40

У рамках відзначення Дня Конституції України, громадська організація "Волонтерський рух "Батальон Сітка" втретє проводить Всеукраїнський конкурс плаката "Я - Україна!" серед дітей від 6 до 19 років.

Наше майбутнє залежить від того, який внесок сьогодні ми зробимо в наших дітей - ким вони стануть, як вплинуть на розвиток суспільства, яким шляхом нас поведуть. Для цього їм необхідно надати якомога більше можливостей для навчання. здобуття різноманітного досвіду спілкування, інструментів для розкриття творчого потенціалу та проявлення лідерських якостей. Саме на це свпрямований Всеукраїнський конкурс плаката "Я - Україна!"

Пріорітетним завданням Конкурсу 2020 року є розвиток екоклогічної культури та активної життєвої позиції серед молодого покоління України. Популяризувати ідею захисту навколишнього середовища від негативного впливу пластикових пакетів сприяє і оголошена тематика Конкурсу: "Стоп_кульок".