«Допомога дітям України», які повернулись в родини з інтернатних закладів

Дата: 11.06.2020 16:04

Нещодавно ми розповідали, що до Коростенського району, а саме до Коростенського районного центру соціальних служб за сприяння Уповноваженого Президента України з прав дітей Миколи Кулеби від імені Конгресу українців Канади, Канадсько-Української фундації, Help Us Help та міжнародної корпорації Meest Express, які започаткували програму «Допомога дітям України», надійшла перша партія допомоги родинам, в які повернулися діти з інтернатних закладів.

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк особисто доправив перші продуктові та гігієнічні набори у вищезазначені категорії родин.

Ми щиро дякуємо українській діаспорі в Канаді, Уповноваженому Президента з прав дітей Миколі Кулебі, голові Житомирської обласної державної адміністрації Віталію Бунечко, директору Житомирського обласного центру соціальних служб Ганні Антіповій та всім, хто причетний до цієї благодійної акції за підтримку та розуміння проблем родин Коростенщини.