Увага, конкурс!

Дата: 11.06.2020 16:15

Тату, татусю, таточку... Скільки ніжності й теплоти в цих словах. А чи завжди ми знаходимо час, щоб сказати татусеві, як ми його любимо, як він нам потрібен, що він для нас означає? Висловити свою любов до батька, продемонструвати свій декламаторський талант пропонує сектор культури, молоді та спорту Коростенської райдержадміністрації, запрошуючи підростаюче покоління прийняти участь в дитячому районному онлайн - конкурсі художнього читання «Ти серцю дорогий, мій батьку, моя стіна, опора у житті», присвячений Дню батька, який відзначається щороку в третю неділю червня.

До участі в конкурсі запрошуються читці-аматори, учасники гуртків художнього читання закладів культури та шкіл Коростенського району віком від 6 до 16 років.

Учасники конкурсу або їх керівники з 03 по 16 червня 2020 року надсилають записані виступи в режимі онлайн на електронну адресу viddilkulturi.rda@ukr.net або Вайбер за телефонами 0972338460 , 0678612258, 097 8789166.

Разом з відео надсилається заявка на участь у Конкурсі , в якій вказується прізвище та ім’я учасника, місце проживання, дата народження, навчальний заклад, автор та назва твору, керівник, контактні дані учасника/керівника/.

Кожен учасник готує один твір (поезія, проза), присвячений батькові.

Твір виконуються виключно українською мовою.

Тривалість виступу до 5 хвилин.

При визначенні переможців журі керуватиметься наступними критеріями оцінювання:

• художній рівень;
  • рівень виконавської майстерності (артистичність, емоційність,  виразність, динаміка, донесення ідеї)
  • культура сценічної мови (голос, дикція, жест);
  • художній образ.

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами лауреата І, ІІ, ІІІ ступеню та подарунками. Учасники Конкурсу нагороджуються подяками за участь.

Тож, любі діти та шановні дорослі, з нетерпінням чекаємо на відео, розраховуємо на вашу активність та щиро зичимо успіхів!