Публічне обговорення розпорядження голови районної державної адміністрації

Дата: 15.06.2020 10:52

Повідомлення управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій стосовно проєкту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни».

Зміст матеріалів винесених на обговорення: проєкт розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни».

Мета проведення консультацій з громадськістю: врахування громадської думки щодо затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали в Коростенському районі Житомирської області.

Засоби забезпечення участі в обговорення: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: зауваження та пропозиції приймаються електронною поштою протягом 20 календарних днів на адресу: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни»

Середня вартість ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали в  Коростенському районі Житомирської області