Стартував проєкт щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності

Дата: 16.06.2020 08:54

Партнерами проєкту виступили Міністерство соціальної політики України та Міністерство цифрової трансформації.

Мета проєкту – зрозуміти з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці. Для цього на сайті bf.gov.ua розпочато всеукраїнське онлайн-опитування, яке містить сім важливих запитань, що стосуються фізичних і психологічних бар’єрів та пов’язаних з культурними та віковими особливостями.

До участі в онлайн-опитуванні «Велика розмова про безбар’єрність» запрошуються всі бажаючі, які не байдужі до проблем осіб з інвалідністю, осіб похилого віку, а також:

• особи, які проходять курс санаторно-курортного лікування у закладах сфери управління Мінсоцполітики;
  • працівники та одержувачі послуг у закладах та установах системи соціального захисту населення; реабілітаційних установах; закладах соціально-психологічної реабілітації дітей; притулках для дітей тощо.

Відповіді учасників онлайн-опитування допоможуть визначити, які бар’єри є найбільшими та в подальшому розробити план дій для їх усунення.

Начальник управління соціальної політики

Лілія СИТНІК