Коростенський міський центр зайнятості інформує. 16.06.2020

Дата: 16.06.2020 09:37

У докарантинний час у Коростенському міському центрі зайнятості, щосереди кожного місяця, проводились заняття клубу «Успішна Жінка». Карантин вніс свої корективи і робота клубу призупинилась.

Але є гарна новина. 17 червня о 14.00 відбудеться чергова зустріч у сучасному онлайн-форматі! Запрошуємо залучитись до вебінару жінок з активною життєвою позицією, які прагнуть до позитивних змін у своєму житті!

Можливо Ви зараз втратили роботу, і шукаєте нову?

Можливо, хочете докорінно змінити сферу діяльності, але ще не обрали вірну стратегію?

Фахівці з профорієнтації допоможуть зорієнтуватись на сучасному ринку праці, нададуть слушні поради з урахуванням Вашого індивідуального запиту.

Нададуть інформацію, як отримати доступ до безкоштовних навчальних програм на освітніх онлайн - платформах.

До прикладу, міжнародна платформа Coursera надає можливість безкоштовного доступу безробітним до 800 онлайн - курсів.

Аби стати учасником клубу, потрібно подати заявку про участь у заході на електронну адресу - admin@kstn.zt.dcz.gov.ua з приміткою «участь у вебінарі» та контактними даними.

У випадку, якщо ви вже є зареєстрованим в службі зайнятості, як безробітна особа, звернутись до свого кар'єрного радника за телефоном (04142) 4-25-82.

Для онлайн-зустрічі використовуємо безкоштовне програмне забезпечення ZOOM
Телефон для довідок (04142) 4-47-30

Ми завжди готові прийти Вам на допомогу та надати якісні послуги.