Благодійна допомога норвезької благодійної місії «Віра. Надія. Любов» дітям Коростенського району

Дата: 17.06.2020 16:17

Сьогодні від імені норвезької благодійної місії «Віра. Надія. Любов» в селі Білка Коростенського району на місцевий ФАП, дошкільний навчальний заклад, а також середню загальноосвітню школу представниками місії, керівництвом району було передано дизенфікуючі засоби, а також допомогу у вигляді необхідних побутових речей дітям, що повернулись в сім’ї з інтернатних закладів.

Варто відзначити, що цю ж допомогу сьогодні отримали діти з села Ходаки. Співпраця благодійної місії «Віра. Надія. Любов» з районною владою триває і в найближчий час діти з інших сіл, що повернулись в родини також будуть підтримані благодійною допомогою.