Вітаємо з Днем медичного працівника!

Дата: 18.06.2020 10:00
Кількість переглядів: 1914

Шановні медичні працівники Коростенщини – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я! Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь. Саме ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках – людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Ваші знання і вміння рятують життя. Своєю працею ви захищаєте радість і щастя тисяч людей. Особливо зараз, в такий непростий для всього світу час, коли пандемія косить людські долі.

Тож низько вклоняємось вашій самопожертві, бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя! Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк,

голова Коростенської районної ради Василь Клименко.