Щиро вітаємо колег з Днем медичного працівника!

Дата: 18.06.2020 11:00

Професія медика в усі часи була чи не найпотрібнішою, адже саме від лікарів залежить збереження здоров’я нації, розвиток гармонійного суспільства та держави. Особливо важливою є роль медиків у період війни та надзвичайних ситуацій, коли професійна діяльність межує із самопожертвою.

Ми живемо у дуже непростий для держави і кожного з нас час. Але саме в ці переломні моменти історії проявляються висоти людського духу, національної гідності, людяності, відданості клятві лікаря України. І наші медики з честю витримують всі випробування разом зі своїм народом.

Попереду у нас спільна відповідальна робота над побудовою в Україні нової ефективної системи охорони здоров’я європейського зразка.

Бажаємо всім мудрості, витримки, наснаги, професійного зростання, міцного здоров’я, родинного затишку та миру.

З повагою,

директор КНП "Коростенська районна лікарня Коростенської районної ради"

Алла Желєзнякова

головний лікар КНП "Коростенський районний ЦПМСД" Коростенської районної ради Наталка Бугайова