День батька в Україні традиційно святкують у третю неділю першого місяця літа – цього року це 21 червня

Дата: 19.06.2020 10:40

В цей святковий день хочеться відзначити, що бути Батьком з великої літери надзвичайно складно! Це відповідальність, турбота, щоденна кропітка роботою над собою і великий вклад в майбутнє – в наших дітей.

Як багато в цьому слові, в слові «батько». Це тепло і ласка, ніжність і любов, почуття, які так важко передати одним словом. Справжній батько завжди в усьому допоможе: доньку навчить бути ніжною, турботливою, а сина – вміти за себе постояти, бути захисником, майстром своєї справи.

Сьогодні ми щиро вітаємо усіх батьків зі святом і зичимо міцного здоров’я, успіхів на роботі і вдома, підтримки друзів, любові та поваги від рідних, хай збуваються всі плани та сподівання, а в домі завжди панує мир і затишок!

З повагою,

голова Коростенської районної