Визначення пріоритетних напрямків роботи пенітенціарної пробації, в Коростенській ВК (№71) на 2 півріччя 2020 року

Дата: 22.06.2020 12:00

22 червня 2020 року старший інспектор Коростенського МРВ Сергій Ятченко зустрівся з персоналом установи Коростенської ВК (№71), який готує засуджених до звільнення з метою обговорення проміжних результатів реалізації пенітенціарної пробації та визначення пріоритетних напрямків співпраці на наступне півріччя.

Зокрема, було обговорено проблемні питання підготовки до звільнення суб’єктів пенітенціарної пробації в умовах карантину, залучення волонтерів пробації для забезпечення   транспортування засуджених після звільнення за обраним місцем проживання.

Спільний пошук вирішення актуальних питання суб’єктів пенітенціарної пробації дає змогу вирішити питання побутового влаштування на період карантину та повноцінного  відновлення руху громадського транспорту.