23 червня - День державної служби

Дата: 23.06.2020 08:00

Шановні державні службовці! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.

Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, рішучими, відповідальними, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаємо, щоб кожен день вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк,