Щорічно 23 червня в Україні відзначається День державної служби

Дата: 23.06.2020 10:20

Саме держслужбовці забезпечують діяльність органів влади, керуючись законодавством. Їхня основна функція – це управління суспільними процесами та різними ресурсами, що належать державі, реалізація законодавчих актів.

Співробітники поліції, військовослужбовці, працівники міністерств, обласних та міських адміністрацій та рад, виконкомів, податкової та митної служб – усі вони, крім своїх прямих професійних свят, приймають вітання і в День державної служби.

З нагоди професійного свята сьогодні привітали та нагородили грамотами, подяками Житомирської обласної державної та Коростенської районної державної адміністрацій, Коростенської районної, міської та Ушомирської сільської рад і державних службовців установ та організацій Коростенського району.

З рук голови Коростенської районної державної адміністрацій Юрія Тарасюка, заступника голови Коростенської районної ради Віктора Кутішенка, міського голови м. Коростень Володимира Москаленка, голови Ушомирської сільської ради Людмили Малої, депутатів Житомирської обласної ради Сергія Грищенка та Володимира Нагорняка  державні службовці отримали заслужені відзнаки, квіти та гарні слова привітань, побажань щастя, здоров’я, натхнення в роботі та житті, добробуту, родинного затишку і кар’єрного зросту.

І хоч святковий захід, який провела начальник сектору культури, молоді та спорту, заслужений працівник культури Лариса Бондар, відбувся в умовах адаптивного карантину, вніс свої корективи у його проведення, гарний настрій, взаємні вітання державних службовців зробили цей робочий ранок надзвичайним та святково піднесеним.