Увага! Долучайтесь до створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua

Дата: 23.06.2020 10:55

З метою сприяння підвищення рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua.

Зазначений вебресурс зокрема міститиме доступ до онлайн-інтегратора «Можливості для молоді в Україні», що передбачає накопичення та відтворення актуальної інформації по регіонам за п’ятьма напрямами:

• молодіжна інфраструктура;
  • молодіжна участь;
  • проєкти та програми для молоді;
  • дозвілля;
  • послуги для молоді.

Водночас передбачається нанесення усіх типів можливостей на Google Maps та їхня інтеграція з онлайн-порталом.

Повідомляємо про цю ініціативу представників місцевих підприємств, установ, закладів, організацій, що працюють із молоддю, представників молодіжних центрів, молодіжних працівників, активістів для заповнення реєстраційної анкети про наявні програми, проєкти, ініціативи, події, установи та організації, інші безкоштовні можливості для молоді з метою подальшої інтеграції зібраної інформації з онлайн-порталом muv.in.ua.

Посилання на Google Forms: https://cutt.ly/GueMRvt .

Контактна особа для отримання додаткової інформації щодо заповнення реєстраційної анкети: Андрій Атрощенко, заступник директора державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр», тел.: +38 (093) 63 53 234, e-mail:andrii.atroshchenko@gmail.com .