Працівники Коростенського районного центру соціальних служб взяли участь у вебінарі. 23.06.2020

Дата: 23.06.2020 11:55

Сьогодні, 23 червня 2020 року,  проводився спільний вебінар служби у справах дітей облдержадміністрації, Житомирського обласного центру соціальних служб та відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області  для спеціалістів відповідних підрозділів на місцевому рівні на тему: «Про забезпечення виконання Плану спільних дій щодо організації безпечного середовища для дітей», участь в якому взяли і працівники Коростенського районного центру соціальних служб.