Наскільки COVID-19 поширився у вашій області? Чи зростає рівень захворюваності у вашому місті?

Дата: 25.06.2020 10:41

За підтримки UNICEF на сайті Центру громадського здоров'я запустили аналітичну панель статистики захворюваності на COVID-19, яка дозволяє відслідковувати дані у розрізі областей, районів і міст.

Аналітична панель також дозволяє побачити статистику захворюваності медичних працівників і кількість хворих на COVID з урахуванням наявного населення.

Вона розроблена в рамках співпраці ЮНІСЕФ та ЦГЗ із вдосконалення збору, обробки та аналізу інформації на підтримку МОЗ України у відповідь на пандемію COVID-19.

Він також дозволяє побачити статистику захворюваності медичних працівників і кількість хворих на COVID з урахуванням наявного населення.

Вдячні за підтримку USAID - US Agency for International Developmentта партнерство з REACH Initiative.

Карта доступна за посиланням