26 червня – Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиків

Дата: 26.06.2020 10:59

Сьогодні у світі налічується понад 250 млн. наркозалежних. 60 % хлопчиків – підлітків та 20 % дівчаток у віці 14-17 років хоча б раз пробували наркотичні речовини. З кожним роком кількість узалежнень серед молоді зростає. Це і наркоманія, і токсикоманія, і тютюнопаління, зловживання ліками, енергетичними напоями, алкоголем, тощо.

Поширення наркотиків серед неповнолітніх викликає особливу тривогу.

Щороку збільшується кількість злочинів, скоєних на грунті наркоманії. Кожного року наркомани та особи, що перебувають у стані наркотичного сп’яніння скоюють понад 10 тисяч злочинів, серед яких вбивства, розбійні напади, пограбування, крадіжки.

Подумайте над тим, що вас чекає, якщо ви будете вживати наркотики. Зробіть одне-єдине зусилля – не піддайтеся спокусі легковажного «знайомства» з наркотичною речовиною! Пам’ятайте, що це отрута, яка призводить до неминучої смерті! Скажіть категоричне «ні» добровільному безумству.
Здоров’я, радість життя і щастя у ваших руках!

Коростенський МРВ філії ДУ "Центр пробації" у Житомирській області