Міністерство оборони України розпочинає вивчення громадської думки щодо забезпечення житлом військовослужбовців ЗС України

Дата: 30.06.2020 16:50

Враховуючи важливість та гостроту проблематики даного напрямку, Міноборони з 1 липня розпочинає вивчення громадської думки щодо забезпечення житлом українських військових.?

Обговорення зазначеного питання відбуватиметься на офіційному вебпорталі Міністерства оборони України і триватиме до 10 липня 2020 року включно.

Закликаємо всіх активних громадян, військовослужбовців, ветеранів та експертів висловити свої погляди на шляхи розв’язання житлової проблематики.

Нас особливо цікавлять пропозиції громадян щодо наступних питань:

• надання службового та службово-посадового житла;
  • прозорості розподілу житлових приміщень;
  • роботи житлових комісій у військових гарнізонах;
  • забезпечення житлом за рахунок виділення коштів з бюджету для придбання військовослужбовцем та військовим пенсіонером власної оселі;
  • забезпечення армійців дешевими іпотеками на придбання житла;
  • подолання корупційних ризиків.

Результати обговорення будуть проаналізовані та опрацьовані для прийняття подальших рішень керівництвом Міноборони та оприлюднені для громадськості.

Активне посилання для заповнення відповідної форми доступне тут  https://bit.ly/38dn3Qv