Засідання районної координаційної ради з питань сімейної, гендерної рівності, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

Дата: 01.07.2020 10:14

30 червня в Коростенській районній державній адміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань сімейної, гендерної рівності, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству під головуванням заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Артема Майданика.

В засіданні взяли участь: начальник управління соціальної політики райдержадміністрації Лілія Ситнік, директор  Коростенського районного центру соціальних служб Любов Барановська, головний спеціаліст сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Жанна Сидоренко, головний лікар КНП «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталка Бугайова, заступник директора міського центру зайнятості Анатолій Голобородий, директор Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Грищенко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Онищук, начальник відділу сімейної та гендерної політики управління соціальної політики райдержадміністрації Світлана Авраменко, головний спеціаліст відділу сімейної та гендерної політики управління соціальної політики райдержадміністрації Віта Єрещенко.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань. Зокрема, присутні розглянули та обговорили питання проведення районного конкурсу з нагоди відзначення Дня родини на найкраще родинне дерево «Мій родовід — моє коріння», відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в умовах карантину, а також можливість створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.

Лілія СИТНІК,

начальник  управління соціальної політики