У Коростені у ДТП травмувався мотоцикліст: поліція розпочала розслідування

Дата: 01.07.2020 12:38

Дорожньо-транспортна пригода сталася 1 липня близько 07:45 по вул. Грушевського у Коростені. Попередньо, водій мотоцикла «Honda», 18-річний місцевий житель, рухаючись вулицею міста, здійснив зіткнення з автомобіля «Lada Granta», під керуванням 36-річного місцевого жителя, який у цей час зупинився перед здійсненням повороту.

У результаті ДТП мотоцикліст отримав тілесні ушкодження, йому надали медичну допомогу без ушпиталення.
Нині поліцейські встановлюють всі причини та обставини події.

Водночас правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватися правил безпеки.

Водіям автомобілів нагадують: аби мати змогу контролювати транспортний засіб і вчасно уникнути дорожньої пригоди, обирайте безпечну швидкість руху, дотримуйтесь дистанції та пам’ятайте про присутність на дорогах значної кількості двоколісних транспортних засобів. Зауважте, що такі керманичі є повноправними учасниками дорожнього руху, тому слід ставитися до них з повагою.

Шановні водії двоколісників! Поліція закликає вас неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху! Не виконуйте ризиковані маневри на дорозі та будьте вкрай уважні. Дбайте про справність вашого транспортного засобу. Вирушаючи у дорогу, одягайте захисні шоломи та зробіть себе помітними у транспортному потоці за допомогою спеціальних світлоповертаючих елементів або хоча б світлого одягу. Не забувайте про ці елементарні заходи, що можуть врятувати ваше життя та здоров’я!

Прес-офіцер Коростенського ВП

Олена ВОЛКОВСЬКА