Велике будівництво: капітальний ремонт ДЮСШ «Авангард» мають завершити до початку навчального року

Дата: 02.07.2020 19:07

У цьому запевняють підрядники, котрі здійснюють капітальний ремонт будинку фізкультури Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард». Хід виконання ремонтних робіт сьогодні, 2 липня, перевірив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що цей спортивний об’єкт є знаковим для Житомирщини і ремонтується в рамках національної програми «Велике будівництво», яку ініціював Президент України Володимир Зеленський.

«Авангард» має бути зданий у визначений термін. Зволікати немає часу. Новий навчальний рік має принести радість дітям і можливість займатися спортом у комфортних та сучасних умовах», – наголосив Віталій Бунечко.

У «Авангарді» триває виконання робіт відповідно до проєкту. Загалом там передбачено: проведення загально-будівельних робіт, модернізація інженерних мереж; облаштування внутрішніх приміщень; оздоблення фасадів та внутрішніх приміщень; благоустрій території; створення публічного простору.

Підрядники мають ще завершити благоустрій території, дофарбувати внутрішні приміщення, виконати капітальний ремонт приміщень першого поверху, санвузлів.

За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, кошторисна вартість цього об’єкту – 15,5 млн грн.

Нагадаємо, що на Житомирщині у рамках «Великого будівництва» планують відремонтувати/реконструювати 7 приймальних відділень лікарень, 24 амбулаторії, 11 шкіл, 7 садочків та 9 стадіонів, а також здійснити капітальний ремонт понад 190 км доріг.

Довідково. Житомирська ДЮСШ «Авангард» входить у десятку кращих спортивних шкіл України. Вихованці школи на різноманітних чемпіонатах України, Європи та світу показують високі спортивні результати.

В «Авангарді» є 6 відділень: плавання, триатлон, дзюдо, сучасне п’ятиборство, спортивна аеробіка, кікбоксинг.