Шановні працівники поліції! Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2020 08:28

На вас покладено здійснення щоденної нелегкої місії, що вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки. Ваше благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.

У День вашого професійного свята прийміть щиру подяку за самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Щиро бажаємо мужності, витримки й наснаги, міцного здоров'я та родинного тепла вам та вашим близьким, добробуту, миру та спокою у ваших домівках!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації