Протягом вихідних жителі сіл Васьковичі та Грозине мали змогу безкоштовно пройти медичне обстеження

Дата: 06.07.2020 11:56

Провели таку акцію лікарі-офтальмологи від благодійної місії Village Church спільно з лікарями КНП «Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради» за підтримки Коростенської районної державної адміністрації.

В ході медичного огляду жителі вищевказаних сіл та сіл, що знаходяться поблизу, не тільки перевірили кров на цукор, пройшли безкоштовне обстеження зору, але й отримали необхідні ліки та окуляри, а також за потреби були направлені до вузьких спеціалістів. Всього було обстежено 90 пацієнтів.

Відзначимо, що в цьому році це перший виїзд лікарів благодійної місії Village Church та далеко не перший за останні роки. В найближчий час вони планують відвідати й інші населені пункти району.