Спільний вебінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг

Дата: 06.07.2020 16:11

6 липня 2020 року державним реєстратором відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Житомирській області Управління державної реєстрації Оксаною Поліщук був проведений спільний вебінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області, Житомирської міської ради, Іршанської об’єднаної територіальної громади, міста Коростеня виконавчого комітету Коростенської міської ради та відділу надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації в режимі відео конференц зв`язку.

Під час вебінару були обговорені основні та практичні аспекти заповнення оновлених форм реєстраційних заяв стосовно державної реєстрації громадських формувань та подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників громадськими об’єднаннями.

Окрім того, в ході вебінару розглянуто проблемні питання, які виникають у адміністраторів при здійсненні ними повноважень щодо прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації та обговорено актуальні питання щодо законодавчих змін у цій сфері.

Також були надані змістовні відповіді на усі запитання, що з’являлись у ході заходу. Ми і надалі готові до ефективної та злагодженої співпраці!

Відділ державної реєстрації ДЗМІ та громадських формувань у Житомир. обл.