Історія успіху. Вирішуй – правильно!

Дата: 08.07.2020 14:42

Пошук роботи - це складний процес, потребуючий зваженого, професійного підходу. Адже потрібно врахувати цілу низку важливих факторів, індивідуально розібратись в кожній конкретній ситуації. Іноді проявити гнучкість та піти на компроміс.

Саме такий випадок ілюструє історія Тетяни Чехової. Жінка звернулась за допомогою до Коростенського центру зайнятості в березні 2020 року. До цього працювала менеджером на одному з підприємств міста.

Молода, енергійна, вона звикла займати активну життєву позицію та самостійно керувати своїм життям. Під час карантину коло вибору підходящих вакансій звузилось. Тому перед Тетяною виникла дилема – чи погоджуватись на альтернативну пропозицію.

Після співбесіди з кар'єрним радником жінка прийняла важливе для себе рішення. Вже з 9 липня вона приступає до своїх професійних обов'язків в Центр поштового зв'язку оператором поштового зв'язку