Нарада з питання надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям  Горщиківської ОТГ

Дата: 09.07.2020 16:47

Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації  Житомирської області повідомляє про те,  що 09 липня 2020 року  в приміщенні  управління відбулася нарада з питання надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям  Горщиківської ОТГ із застосуванням програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Обговорено робочі питання по наданню населенню пільг та компенсацій, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.