Щотижневий брифінг ОДА щодо ситуації по коронавірусу в Житомирській області станом на 13 липня. ВІДЕО

Дата: 13.07.2020 13:06

Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 1542 осіб, з яких 10 – за минулу добу.

Про це йшлося сьогодні, 13 липня, на щотижневому підсумковому брифінгу ОДА щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області.

“Станом на сьогодні 65 пацієнтів із діагнозом COVID-19 знаходяться на стаціонарному лікуванні. 1131 житель області вже одужав. Серед медичних працівників на коронавірусну інфекцію захворіло 236 осіб. Дітей – 95. Нагадуємо, що адаптивний карантин – це лише послаблення карантинних заходів, а не їх ігнорування. Тому потрібно і надалі дотримуватися профілактичних заходів – добре дезінфікувати руки, носити в громадських місцях захисну маску та уникати великого скупчення людей”,  — зазначив прессекретар голови ОДА Юрій Мельник.

Зверніть увагу! Житомирська ОДА проводитиме підсумкові онлайн-брифінги щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області лише у понеділок о 10:30. Кожен може дивитися трансляцію брифінгу в режимі реального часу на сторінці Житомирська ОДА у Фейсбуці.

Представники ЗМІ можуть надсилати запитання не пізніше 10.00 дня проведення брифінгу у Viber-групу або за номером телефону: (067) 399-23-84.