Жителям Коростенського району була надана гуманітарна допомога у вигляді інвалідних візків та ходунків

Дата: 14.07.2020 10:35

13 липня за сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, громадської організації «Вітер Надії та Любові», Територіального центру СО (НСП) Коростенського району громадянам, які потребують засоби реабілітації і пересування та проживають в Коростенському районі була надана гуманітарна допомога у вигляді інвалідних візків та ходунків.

Юрій Тарасюк спільно із директором Територіального центру, депутатом Коростенської районної ради Миколою Мельником особисто розвезли жителям сіл Грозине, Мединівка, Великий Ліс, Мелені та Зубівщина такі необхідні засоби для пересування.

Наголосимо, що допомогу отримають всі жителі Коростенського району, які цього потребують. Для цього необхідно звернутись до сільської ради вашого населеного пункту або безпосередньо до районного Територіального центру СО (НСП).

Також нагадаємо, що в районі проводиться розвезення гуманітарного вантажу вигляді одягу, взуття, речей домашнього вжитку, наданого норвезькою благодійною місією «Віра. Надія. Любов», за сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, Коростенського районного центру соціальних служб та громадської організації «Вітер Надії та Любові».

Допомогу вже отримали жителі сіл Берестовець, Ходаки, Сарновичі та Мединівка. Робота в цьому напрямку продовжується.