Збереження хлібних полів та запобігання виникненню пожеж – варте особливої уваги!

Дата: 16.07.2020 10:55

Середина літа для аграріїв зовсім не час для відпочинку, адже в це період розпочинаються жнива. Гарний урожай – запорука добробуту країни та благополуччя громадян. Разом з тим, початок жнивної кампанії співпадає з пожежо-небезпечним періодом. Тож, збереження хлібних полів та запобігання виникненню пожеж – варте особливої уваги!

15 липня за участю представників райдержадміністрації, Коростенського управління ДСНС та Національної Поліції відбувся рейд по агропідприємтвам району.

Зустрілися із працівниками машинно-тракторного парку Державного Підприємства «Грозинське», котрі безпосередньо задіяні у роботі з механізмами в полі під час пожежо-небезпечного періоду.

Представники ДСНС провели інструктаж серед працівників підприємства, наголосили на основних заходах запобігання виникненню пожеж у полі, нагадали як функціонують вуглексилотні та порошкові вогнегасники та вручили інформаційні пам’ятки правил поводження у пожежо-небезпечний період.

Іванна Мазурова,

головний спеціаліст відділу інфраструктури, енергетики

та захисту довкілля, інформаційних технологій та цифрового розвитку

Коростенської районної державної адміністрації