Юрій Тарасюк взяв участь в обласній селекторній нараді

Дата: 16.07.2020 16:39

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, його заступник Артем Майданик, керівники структурних підрозділів адміністрації взяли участь в обласній селекторній онлайн нараді під головуванням голови Житомирської обласної адміністрації Віталія Бунечка.

На нараді було розглянуто актуальні питання життєдіяльності області. Зокрема:

1. Про стан розвитку агропромислового комплексу та заходи щодо забезпечення організованого проведення жнив 2020.
  2. Питання співфінансування об’єктів реконструкції, капітального та поточного ремонтів доріг загального користування місцевого значення. Виготовлення проектно-кошторисної документації для об’єктів ДФРР.
  3. Про рівень заробітної плати та забезпеченість фондом оплати праці працівників управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій у 2020 році.
  4. Про забезпечення надання соціальних послуг відповідно до Державних стандартів надання соціальних послуг сім'ям з дітьми, в тому числі виявлення сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, здійснення оцінки потреб та соціального супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.
  5. Про забезпечення відкриття додаткових груп у існуючих закладах дошкільної освіти та відкриття нових ЗДО.
  6. Про реалізацію пілотного проекту «Якісне харчування-щаслива дитина сильна нація».
  7. Про використання освітньої субвенції.
  8. Про рівень заробітної плати та забезпеченість фондом оплати праці працівників управлінь освіти і науки райдержадміністрацій у 2020 році.
  9. Розробка проєктно-кошторисної документації для участі у конкурсах по наданню субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для будівництва/реконструкції 25м, 50м басейнів та палаців спорту та інтенсифікація роботи щодо розвитку спортивної інфраструктури.
  10. Активізація роботи у напрямі розвитку туризму на місцевих рівнях (визначення відповідальних осіб та створення підрозділів з питань туризму, розробка регіональних цільових програм та туристичних маршрутів з урахуванням місцевих туристичних магнітів).
  11. Різне.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації