Батькам варто надолужити пропущені щеплення дітей за віком

Дата: 17.07.2020 07:48

На цьому наголошує Центр громадського здоров’я України. Так, за інформацією центру, станом на 1 червня 2020 року лише 28,3% дітей річного віку отримали захист від кору, паротиту та краснухи (КПК). За розрахунками цьогорічної тенденції за 5 місяців, до кінця поточного року охоплення щепленнями сягне лише 67,9%, чого недостатньо для формування колективного імунітету — необхідних 95%.

За 5 місяців 2019 вакциною КПК було щеплено 41,9% дітей річного віку. Торік вказаний темп вакцинації КПК дозволив досягти лише 93,2%.

«Наголошуємо! Вакцинація під час пандемії COVID-19 є безпечною. Будь-які переривання планової імунізації навіть на короткий період призведуть до підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій», – йдеться у повідомленні Центру громадського здоров’я України.

Довідково. Центр громадського здоров’я України, Всеукраїнська асоціація дитячої імунології та Українська Академія Педіатричних Спеціальностей виступають за імунізацію під час пандемії COVID-19.