Віталій Бунечко провів виїзну робочу зустріч в Коростенському районі

Дата: 17.07.2020 13:53

Сьогодні, 17 липня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із головою Коростенської РДА Юрієм Тарасюком, головою міської ради м. Коростеня Володимиром Москаленком, керівниками силових структур області, провели робочу зустріч з громадою та представниками ЗМІ в Коростенському районі.

Мета робочої зустрічі – обговорення проблемних питань регіону, зокрема резонансних подій, протиправних дій чи бездіяльності правоохоронних органів або силових структур районного рівня, які потребують вирішення на рівні області чи держави.

«Започаткували проведення зустрічей із громадським активом аби дізнатися про проблемні питання, вирішення яких потребує сприяння обласної державної адміністрації. Сьогодні проводимо вже другу зустріч. Перша проходила у Чуднові», – зазначив голова ОДА Віталій Бунечко.

Серед піднятих громадськістю питань, зокрема такі:

• невиконання рішення суду  з приводу відібрання дитини у  Віталія Єфіменко та повернення її матері;
  • розслідування вбивства Іллі Обихода;
  • забруднення річки Уж у 2019 році;
  • незаконний видобуток бурштину в с. Білка Коростенського району;
  • незаконне випалювання деревного вугілля на території Коростенського району;
  • знищення житлових будинків пожежами, спричиненими випалюванням сухої трави;
  • земельні питання.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк та міський голова м. Коростень Володимир Москаленко, керівники силових структур відповіли на ці та інші питання, що турбували громадськість міста та району.

В ході конструктивного діалогу було розглянуто шляхи вирішення проблемних питань, а також дано відповідні доручення. Вирішення піднятих проблем голова обласної адміністрації взяв під особистий контроль.

Віталій Бунечко наголосив, що зустрічі з громадським активом є дуже важливими та проводитимуться в усіх районах Житомирщини.

Слідкувати за перебігом зустрічі жителі Коростенщини могли в онлайн режимі на каналі Коростеньмедіа через соціальну мережу Фейсбук.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації