Публічне обговорення наказу "Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області"

Дата: 16.07.2020 15:26

Повідомлення управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій стосовно проєкту наказу заступника начальника управління «Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області.

Зміст матеріалів винесених на обговорення: проєкт наказу заступника начальника управління «Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області.

Мета проведення консультацій з громадськістю: врахування громадської думки щодо Порядку проведення особистого прийому громадян в управлінні соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області.

Засоби забезпечення участі в обговорення: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: зауваження та пропозиції приймаються електронною поштою протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення  на адресу: upszn@krstrda.zht.gov.ua

Додатки: Наказ Порядок

Заступник начальника управління