Порядок використання коштів для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів (з додатками)

Дата: 20.07.2020 15:49

Інформуємо суб’єктів господарювання щодо Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів (з додатками), затврердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. №300 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р.) та дії наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 04.06.2020 №1049 «Про затвердження формдокументів щодо здійснення фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

З формами та додатками можна ознайомитись нижче (посилання)

Інформація управління регіональної діяльності