Велике будівництво: з 1 вересня учні Пулинської ЗОШ навчатимуться у відремонтованому приміщенні. ФОТОРЕПОРТАЖ

Дата: 24.07.2020 09:26

На Житомирщині триває реалізація національного проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Так, у смт Пулини проводиться капітальний ремонт (комплексна термосанація) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Як повідомляє департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, наразі будівельна готовність об’єкту становить 80 %. Здійснено комплексне утеплення будівлі навчального закладу, зведено новий учнівський блок, в якому проводяться внутрішні оздоблювальні роботи.

Об’єкт планується ввести в експлуатацію до 31 серпня 2020 року.

Нагадаємо, що у Житомирській області  у рамках «Великого будівництва» планують відремонтувати/реконструювати 7 приймальних відділень лікарень, 24 амбулаторії, 11 шкіл, 7 садочків та 9 стадіонів, а також здійснити капітальний ремонт понад 190 км доріг.

Зверніть увагу! З 20 липня розпочато роботи з капітального ремонту мосту через річку Случ на шляху Р-49 Васьковичі – Шепетівка, км 92+351, що у селі Чижівка Новоград-Волинського району. Схему руху на час ремонту мосту дивіться ТУТ.

Довідково. Загальна кошторисна вартість об’єкта (Капітальний ремонт Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів) складає 38 470,528 тис. грн. Роботи розпочато у 2018 році. Підрядна організація ТОВ «Тетерів-Будпроект».

#Велике_Будівництво