#Рік_на_посаді: реформа децентралізації на Житомирщині
З моменту впровадження в Україні реформи децентралізації Житомирщина впевнено тримає першість. Відповідно до рекомендацій Мінрегіону у поточному році облдержадміністрацією було відкориговано проєкт перспективного плану, який включав створення 65 ОТГ, та подано Кабінету Міністрів України для розгляду та затвердження.
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.04.2020 № 481-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Житомирської області» перспективним планом, що охоплює 100% території Житомирської області, передбачалося створення 65 об’єднаних територіальних громад. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №711-р “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Житомирської області” на Житомирщині передбачено створення 66 ОТГ – додатково включено Волицьку ОТГ Андрушівського району.
Під час моделювання системи адміністративно-територіального устрою було проведено низку консультацій із Мінрегіоном та більше 100 зустрічей і нарад із представниками об’єднаних територіальних громад області.
Серед основних досягнень реформи децентралізації – підвищення спроможності територіальних громад та забезпечення їхніх жителів якісними та доступними послугами.
#Децентралізація
#Розвиваємо_Житомирщину_Разом