Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 29.07.2020 16:41

30 липня, починаючи з 2014 року, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

З метою підвищення обізнаності населення району щодо питань торгівлі людьми та безпечної міграції 28-29 липня 2020 року фахівець із соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служб на території Михайлівської та Васьковицької сільських рад надавала інформацію про допомогу, гарантовану законодавством України для осіб, які постраждали від торгівлі людьми, розповсюджувала друковану продукцію про безпечну міграцію.

Коростенський районний центр соціальних служб