Вночі на Грозинському сміттєзвалищі вигрузили три фури львівського сміття. ВІДЕО

Дата: 31.07.2020 10:40

Уночі, 30 липня, на Грозинському сміттєзвалищі затримали три вантажівки із львівським сміттям без документації.

Появу першого вантажного автомобіля «Вольво» з напівпричепом оперативники зафіксували після 23:00 29 липня  поблизу полігону з утилізації побутових відходів, що неподалік  с. Грозине Коростенського району Житомирської області.

Спецтранспорт заїхав на територію підприємства та розвантажився. Поряд працював екскаватор, який відразу розгортав щойно зсипані купи сміття.

За першим фургоном з незначним проміжком заїхав другий – теж вантажний «Вольво» з напівпричепом.

Правоохоронці перевіряють, як вантажівки потрапили вночі на закриту територію.

Третій автомобіль «Рено Магнум», завантажений сміттям, поліцейські зупинили неподалік полігону.

За кермом усіх виявлених транспортних засобів перебували жителі Львівщини, водії одного підприємства того ж регіону. Їх доставили до Коростенського відділу для дачі показів щодо подій. Вантажівки тимчасово вилучені.

У ході слідчих дій були вилучені сервер зі встановленого відеоспостерження на полігоні, наявна документація та інші свідчення протиправної діяльності.

Нагадаємо, що голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк раніше вже коментував затримання в районі автомобілів з львівським сміттям.