Дві дитини з Коростенського району отримали нову сім'ю

Дата: 04.08.2020 15:59

4 серпня 2020 року двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, за участі начальника служби у справах дітей Коростенської РДА Олени Онищук та начальника відділу із соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служб Тетяни Демчук, були влаштовані в дитячий будинок сімейного типу.

Розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є пріоритетним напрямком роботи Коростенської районної державної адміністрації.

Якщо ви хочете стати усиновлювачами, опікунами, створити прийомну сім'ю або дитячий будинок сімейного типу, звертайтеся до служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації за адресою: вул. І.Франка, 5, м. Коростень тел. 4-23-65.