Паспорт громадянина України - це можливість реалізувати свої потреби та законні права

Дата: 05.08.2020 14:27

Паспорт громадянина України – це документ, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України. Особа яка не має паспорта позбавлена більшості прав, та не має можливості реалізувати свої потреби та законні права у повному обсязі.

За сприяння працівника Коростенського районного центру соціальних служб Настасії Хмарської повнолітня особа, сім'я якої перебуває на обліку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та під соціальним супроводом Коростенського районного центру соціальних служб, 05 серпня 2020 року отримала паспорт громадянина України у Коростенському районному відділі Державної міграційної служби України.

Коростенський районний центр соціальних служб