Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

#Мандруй_Житомирщиною: туристичний маршрут “Єднання з природою”

Дата: 07.08.2020 16:22
Кількість переглядів: 1003

Продовжуємо мандрівки Житомирщиною, яка кожен раз вражає своєю різнобарвністю та неповторністю. Житомирський обласний ТІЦ запрошує до нового туристичного маршруту “Єднання з природою”, розрахованого на 5 днів. 

Фото без опису

День 1

Приїзд до м. Житомир. Поселення в готель. Прогулянка по центру міста та Шодуарівський парком (бажано з екскурсоводом). Проводжаємо сонце на голові Чацького.

Фото без описуФото без опису

День 2

Невеличка мандрівка під Житомир до селища Дениші, де можна прогулятися Денишівськими стежками. Найкращий варіант прогулянки –  з колоритним екскурсоводом. Ми відвідаємо руїни маєтку Терещенка, Тригірський монастир з подвір’я якого відкривається запаморочливий вид на річку Тетерів та можна вгледіти велетенського сома, якщо пощастить. Помилуємось красою та величю 600-т літніх Дубів Патріархів. Активно проведемо час на скеледромі, адже там можна отримати не тільки приголомшливі фото, але заряд енергії, під час сплавів  по річці або катанні на квадроциклах. Повернення в Житомир, поселення в готель.

Фото без описуФото без описуФото без опису

День 3

Далі дорога заведе нас до Овруча. У древньому Овручі відвідаємо найдавнішу культову споруду Житомирщини – діючу Свято-Василівську церкву (пам’ятник архітектури ХІІ ст.), а також храм Святого Макарія. Можна буде навідатися до місця першого поховання давньоруського князя – Олега Святославовича. Ночує в м. Овруч та набираємося сил для наступних днів, що будуть пішоходними.

Фото без опису

День 4

Поїздка до Словечансько-Овруцького кряжу. Кряж багатий на корисні копалини. У селі Збраньки в радянські часи видобували пірофіліт – вогнетривкий мінерал, що використовувався в маяках та інших високотемпературних приладах. Навідатися сюди варто хоча б для того, щоб помилуватися навколишніми казковими краєвидами. Для цього доведеться піднятися на «Панську гору» – панівну висоту, колишнє древлянське городище, де в ХVІІ-ХVІІІ ст. була панська садиба. Далі рухаємося до одного з найдавніших поселень краю – Норинська. Поблизу села по обидва боки дороги височіють пагорби – кургани, ймовірно, скіфські поховання. Невеликий ставок поблизу Норинська цікавий тим, що тут вже багато років мешкає сімейство лебедів-шипунів. Нові Велідники – місце паломництва ортодоксальних евреїв-хасидів. Тут на кладовищі, що на околиці села, окрім декількох десятків доглянутих могил-склепів, у спеціально збудованому мавзолеї (огелі), покоїться прах Цадика Велідницького – єврейського релігійного служителя, провидця, що, за переказами, володів за життя даром передбачення. Ночівля в Овручі.

Фото без опису

День 5

Переїзд Овруч – Камінне село. Екскурсія  геологічним заказником місцевого значення «Камінне село», що знаходиться в Замисловицькому лісництві Білокоровицького держлісгоспу. Займає територію 15 гектарів. Заказник характеризується численними виходами на поверхню порід моренного типу та залишками кам’яних валунів льодовикового періоду, які в процесі вивітрювання набули форм сільських будівель.

Фото без опису

Також долучайтеся до туристичного маршруту «Поліськими стежками»

Житомирщина вражає: поблизу міста Олевськ знайшли унікальну знахідку

#Мандруй_Україною

#Мандруй_Житомирщиною


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь